جراحی های زیبایی

انواع جراحی های زیبایی

انواع مختلفی از روش های زیبایی برای بهبود ظاهر قسمت های مختلف بدن وجود دارد:

جراحی افزایش پستان: زنان معمولاً بدنبال تغییر در بدن ، جراحی ماموپلاستی یا افزایش پستان به جراحی افزایش پستان متوسل می شوند از جمله:

ماموپلاستی تقویت یا تقویت سینه: در این روش از پروتزهای نمکی یا سیلیکونی برای بزرگ شدن پستان استفاده می شود. برای بسیاری از زنان ، سینه های بزرگتر اعتماد به نفس آنها را افزایش می دهد و در مورد رابطه جنسی احساس بهتری پیدا می کنند.

انواع جراحی های زیبایی
کاهش پستان: هدف اصلی این جراحی بهبود وضعیت ظاهری بدن است اما در بسیاری از موارد پستان بزرگ باعث مشکلات جسمی در فرد می شود. این جراحی احتمال سرطان پستان را در افراد مستعد کاهش می دهد.

جراحی ماستوپکسی یا لیفت پستان: در این روش پوست و بافت غده ای در پستان برداشته می شود و بالاتر از حد طبیعی قرار می گیرد تا پستان کوچکتر به نظر برسد.

جراحی کاهش پستان در مردان: برای درمان ژنیکوماستی یا افزایش غیرطبیعی حجم پستان مردان انجام می شود.

لیپوساکشن: در این روش با کمک ابزار خاصی چربی از قسمت های مختلف بدن خارج می شود. گردن ، بازوهای خارجی ، پهلوها ، باسن ، ران ها و شکم قسمت هایی از بدن هستند که تحت لیپوساکشن قرار می گیرند. این روش نیاز به سونوگرافی و لیزر و ابزار مکانیکی دارد.

انواع جراحی های زیبایی
جراحی زیبایی آلت تناسلی زن: لابیاپلاستی نوعی جراحی زیبایی برای کاهش اندازه و شکل لبه کوچک و لبه بزرگ قسمت خارجی آلت تناسلی زن است.

جراحی زیبایی لگن: این نوع جراحی برای کاهش اندازه و تغییر ساختار بدن در شکم ، باسن و باسن انجام می شود و شامل لیفت لگن ، جراحی افزایش مفصل ران است.

در جراحی زیبایی افزایش مفصل ران ، جراح چربی قسمت دیگر بدن را برداشته و به باسن تزریق می کند. به این روش لیفت لگن برزیلی گفته می شود. از ژل ها و پروتزهای سیلیکونی نیز در این روش استفاده می شود.

در جراحی لیفت لگن ، پوست اضافی در پهلوها ، باسن و ران ها برداشته می شود ، بنابراین باسن بالاتر از حد نرمال خواهد بود.

درباره ی Ecrbbyio0850

مطلب پیشنهادی

دلایل عمومی عمل جراحی زیبایی

باید توجه داشت که تمایل افراد به جراحی پلاستیک به دلایل مختلفی از جمله: ژنتیک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *